Reklamace a vrácení zboží

OBCHODNÍ PODMÍNKY A REKLAMAČNÍ ŘÁD

 

I. Záruční doba a reklamace

Záruční doba na zboží je 24 měsíců.

Kupující má nárok na odstoupení od kupní smlouvy při jejím uzavření prostřednictvím prostrostředků komunikace na dálku dle ust. §53 odst.7 zákona č.40/1964 Sb. Občanského zákoníku v platném znění.

Kupující má nárok na reklamaci v případě, že se vady projeví do 24 měsíců od převzetí zboží. Je povinen dodané zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 3 dnů informovat prodávajícího. Oznámení o zjištěných zjevných vadách musí učinit písemně, e-mailem nebo telefonicky ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží. Nebo bez odkladu po projevení vady. Má právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho převzetí.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Reklamace budou vyřízeny v souladu s ustanovením § 19 odst.3) zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele.

 

II. Nárok na reklamaci se nevztahuje na:

1. Poškození zboží při přepravě (tyto škody je nutno řešit s dopravcem při převzetí).
2. Opotřebování zboží z povahy produktu běžným užíváním a opotřebením časem.
3. Škody na zboží z neobvyklého používání nebo škody zaviněné uživatelem.
4. Škody způsobené vnějšími událostmi a chybnou manipulací.

Veškerý textil s potiskem perte na 30°C naruby, nikdy nežehlete přes potisk, ihned po vyprání vytáhněte z pračky, nenechávejte jej mokrý společně s ostatním prádlem. Nepužívejte agresivní prací prášky, chemicky nečistěte ani nebělte.

Vadné zboží zašlete spolu s popisem vady a kopií faktury (potvrzení objednávky zaslané emailem) do 3 dnů od jeho převzetí, v původním obalu na reklamační adresu. Zboží bude vyměněno, event. bude vrácena částka za zboží vč. poštovného.

Výměna zboží za jinou velikost, event. za jiné zboží stejné ceny je možné do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží zašlete na reklamační adresu, uveďte jakou velikost požadujete, či jaké jiné zboží ve stejné ceně. Zboží bude vyměněno, event. vrácena částka za zboží bez poštovného. Poštovné vracíme v případě našeho pochybení.

Chybějící zboží: V případě chybějícího zboží nás kontaktujte e-mailem. Zboží Vám bude bezplatně zasláno.

Žádost o vrácení částky za zboží vždy písemně s vlastoručním podpisem přiložit k objednávce spolu s kopií faktury.

 

III. Všeobecné obchodní podmínky

Dodací doba zboží je nejdéle do 30 dní, ale snažíme se být rychlejší. Při nekompletnosti objednávky zákazníka kontaktujeme.

Objednávka přes systém GoPay a platba on-line: V případě, že se během objednávky a platby on-line nepodaří Vašemu prohlížeči spojit s platební bránou GoPay, přes kterou realizujeme všechny elektronické platby, a na e-mail Vám přijde potvrzení objednávky, pošlete prosím částku (celková cena objednávky) uvedenou v potvrzené objednávce (je doručena na Váš e-mail) na číslo účtu 8900221083, kód banky 2600 (Citi Bank) a informujte nás e-mailem, že Vaše platba byla odeslána. Jakmile částka dorazí, Vaše zboží bude obratem odesláno na Vaší doručovací adresu. Děkujeme za pochopení.